#RazemSilniejsi

Szanowni Rodzice,

w chwili obecnej jesteśmy świadkami epidemii na niespotykaną skalę na obszarze całego świata. Niestety konsekwencją dramatów osobistych związanych z chorobami i zgonami będą również konsekwencje gospodarcze, które wystąpią jako efekty sposobu walki z wirusem. Wygaszenie gospodarki doprowadzi do zapaści gospodarczej i do poważnych problemów wielu przedsiębiorców.

Wartości jakim hołdujemy w Naszej Akademii to: równość, fair-play, pomoc, wzajemny szacunek, poczucie wspólnoty i jednej drużyny. W naszym przekonaniu to nie tylko cechy jakie powinniśmy wpajać Naszym dzieciom, ale również zasady Naszych wzajemnych relacji na linii Klub – Rodzice.

Widzimy jak ciężkie czasy nadchodzą zarówno dla Nas jako Akademii, jak i dla Państwa, szczególnie dla tych z Państwa którzy prowadzicie swoje własne firmy,  te mniejsze jak i te całkiem spore.

Jako akademia chcielibyśmy w ramach pomocy oddać Wam (przedsiębiorcom) naszą przestrzeń społecznościową do promocji, reklamy, prezentacji tego co robicie. Jesteśmy na serwisie Facebook, Twitter, Instagram, oraz mamy swoją własną stronę internetową. Nasze zasięgi medialne są spore i są do Waszej dyspozycji. Nasza siłą jest to, że możemy wzajemnie promować swoje usługi czy produkty.

Jesteście z Nami wiele lat. Teraz Nasza kolej, żeby w ramach tego co robimy pokazały się marki waszych firm. Teraz my chcemy Wam pomóc.

Jeśli jesteście zainteresowani taką ofertą prosimy o kontakt z klubem (info@juventusacademy.com.pl).  Propozycja Nasza to idea, którą chcielibyśmy z Wami kształtować i rozwijać, więc prosimy o kontakt.

Mamy głęboką nadzieję, że uda Nam się wszystkim wspólnie przetrwać te najgorsze najbliższe chwile. #RazemSilniejsi

Juventus Academy Piekary Śląskie 2019