2011 – Podsumowanie rozgrywek

3 listopada, 2020

DRUGIE MIEJSCE W ROZGRYWKACH LIGI ORLIKA E2- ROCZNIK 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣⚽️🥅‼️🏆🥈

W tym sezonie po raz pierwszy nasza drużyna z rocznika 2011 przystąpiła do rozgrywek ligowych organizowanych przez podokręg Bytom. 21 zespołów podzielonych na 4 grupy rywalizowały o możliwość gry w 1 Lidze Podokręgu na wiosnę.
Zespół rozegrał 8️⃣ meczy w tym 6️⃣ wygrał i 2️⃣ przegrał, to 7️⃣1️⃣ bramek strzelonych i 2️⃣8️⃣ straconych 😱 Osiągnięte rezultaty pozwoliły na zajęcie 2️⃣-go miejsca, przegrywając walkę o pierwszą lokatę tylko 1 bramką 😱 i grę w 1️⃣ Lidze Podokręgu Bytom w następnej rundzie ‼️ 👍
Najważniejszą jednak kwestią jest podnoszenie umiejętności przez naszych zawodników z treningu na trening i możliwość rywalizacji z innymi drużynami tak często jak jest to tylko możliwe 💪

📢Trener Sebastian Gawlyta:
Przejście z kategorii żak do kategorii orlik dla zawodników zawsze jest czymś trudnym. Dlatego bardzo się cieszę, że nasi zawodnicy tak szybko zaadoptowali się do nowych warunków. W ostatnim okresie do zespołu dołączyło kilku nowych zawodników , którzy sprawili, że nasza kadra stała się silniejsza i bardziej wyrównana dzięki temu zwiększona rywalizacja wpływa na lepszy rozwój każdego z zawodników. Cieszy mnie również bardzo dobra frekwencja na treningach w tych trudnych czasach oraz fakt , że chłopcy tworzą świetny zespół zarówno na boisku jak i poza nim. Jeżeli chodzi o minusy tej rundy to na pewno kontuzja Bartka, który był ostoją naszej defensywy. Z niecierpliwością czekamy na jego powrót do treningów. Przed nami jeszcze dużo pracy ale z zapałem i entuzjazmem naszych zawodników optymistycznie możemy patrzeć na ich rozwój.

Dziękujemy wszystkim zespołom za rywalizację fair-play i do zobaczenia.
FORZA JUVE ⚪️⚫️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalendarz Aktualności

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Komentarze Aktualności

    Juventus Academy Piekary Śląskie 2019