2006 II WYNIKI I TABELE

MŁODZIK D1 (2006) SEZON 2018/19 RUNDA WIOSENNA
IV LIGA PODOKRĘG BYTOM

Nazwa Drużyny
MeczePunktyB+B-+/-
JUVENTUS ACADEMY2452+3
APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE
1330+3
LKS PIAST OŻAROWICE13211
TS SZOMBIERKI BYTOM11220
UKS UNIA STRZYBNICA1003-3
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE2015-4

Kolejka nr 1
2019-04-05/17:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE – UKS UNIA STRZYBNICA 3:0
2019-04-05/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM – JUVENTUS ACADEMY 2:2
2019-04-05/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE – LKS PIAST OŻAROWICE 1:2

Kolejka nr 2
2019-04-12/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE – APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2019-04-12/17:00 JUVENTUS ACADEMY – LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 3:0
2019-04-12/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA – TS SZOMBIERKI BYTOM -:-

Kolejka nr 3
2019-04-26/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM – APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2019-04-26/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE – UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-04-26/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE – JUVENTUS ACADEMY -:-

Kolejka nr 4
2019-05-10/17:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE – JUVENTUS ACADEMY -:-
2019-05-10/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA – LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2019-05-10/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM – LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-

Kolejka nr 5
2019-05-17/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE – APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2019-05-17/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE – TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-05-17/17:00 JUVENTUS ACADEMY – UKS UNIA STRZYBNICA -:-

Kolejka nr 6
2019-05-24/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA – APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2019-05-24/17:00 JUVENTUS ACADEMY  – TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-05-24/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE – LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-

Kolejka nr 7
2019-05-31/17:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE – LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2019-05-31/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE – JUVENTUS ACADEMY -:-
2019-05-31/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM – UKS UNIA STRZYBNICA -:-

Kolejka nr 8
2019-06-07/17:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE – TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-06-07/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA – LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2019-06-07/17:00 JUVENTUS ACADEMY  – LKS PIAST OŻAROWICE -:-

Kolejka nr 9
2019-06-11/17:00 JUVENTUS ACADEMY  – APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2019-06-11/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE – UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2019-06-11/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE – TS SZOMBIERKI BYTOM -:-

Kolejka nr 10
2019-06-14/17:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE – LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2019-06-14/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM – LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2019-06-14/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA – JUVENTUS ACADEMY -:-

Juventus Academy Piekary Śląskie 2019